Novia Bridal Boutique

Najczęstsze pytania

Gdzie znajduje się Wasz salon ślubny?

Nasz salon ślubny – Centrum Ślubne White Roses, znajduje się w Bielsku – Białej przy ulicy 3 Maja 27 na roku z ulica Sixta, na przeciwko głównego przystanku MZK przy dworcu PKP oraz w niedalekiej odległości od Galerii Handlowej “Sfera”.

Jak można się z Wami skontaktować?

Można do nas napisać maila, wysłać wiadomość na facebooku, napisać SMSa lub zadzwonić. Jeżeli w danym momencie nikt nie odbiera, oznacza to, że poświęcamy w danym momencie pełni uwagi naszym klientkom w salonie. Oddzwonimy i odpiszemy jak najszybciej.

Czy należy umawiać się na przymiarki sukien ślubnych?

Tak, bardzo prosimy o wcześniejsze umówienie się na przymiarki , w ten sposób konsultantka będzie mogła poświęcić każdej pannie młodej odpowiednią ilość uwagi i dobrać najlepszą dla niej suknię.

Czy są możliwe zmiany w pokazowych modelach?

W większości modeli sukien ślubnych są możliwe drobne zmiany takie jak: zmiana materiału sukni, opcja z trenem lub bez, suknia zapinana na zamek lub sznurowana, możliwość zlikwidowania lub doszycia ramiączek.

Jakie są dostępne kolory sukien ślubnych?

Suknie Ślubne występują w dwóch podstawowych kolorach: śnieżnobiała biel oraz śmietankowa biel. Niektóre modele można dostać również w kolorze cappuccino, bladym różu, złocie, beżu, odcieniach niebieskiego lub w kolorach łączonych np. róż i biel.

Jakie rozmiary sukien ślubnych są dostępne?

Suknie Ślubne które posiadamy na miejscu w salonie ślubnym w Bielsku – Białej, są w rozmiarach od 36 – 40, natomiast suknie na zamówienie są dostępne od rozmiaru 30 do 56.

Jaki jest przedział cenowy sukien ślubnych?

Suknie Ślubne oferowane w naszym salonie ślubnym są w przedziale cenowym od 1000 zł – 4000 zł.

Jaki jest okres oczekiwania na suknie ślubną?

W zależności od marki oraz rozmiaru suknię można dostać gotową od 1 tygodnia do 6 miesięcy.