Novia Bridal Boutique

Najbardziej stresujące rzeczy związane z planowaniem ślubu

Planowanie ślubu generuje ogromny stres dla państwa młodych, gdyż z nim związane jest ogrom spraw do załatwienia i odpowiedzialności. Wysłanie zaproszeń, wybranie miejsc siedzenia wszystkich gości, wybranie sukni, no i koszta, przyprawiają wszystkich o zawroty głowy. Państwa młodzi często sięgają po tabletki uspakajające redukujące poziom stresu w organiźmie. Organizator ślubów zajmie się całą bolączką państwa młodych za nich.

Ale przez co muszą przejść państwo młodzi, gdy decydują się na planowanie ślubu na własną rękę? Zaczynając od wyboru sali i hotelu dla gości, idąc przez wybranie trunków, potraw, dekoracji miejsca, listy gości, zaproszeń dla gości i prezentów dla nich, wynajęcie kapeli, kościoła i nie zapomnienie w tym wszystkim o tym by się wyspać i jeść przez ten czas.

Planowanie ślubu może okazać się zbyt dużym stresem dla państwa młodych. Często przez zdenerwowanie nie mogą odsapnąć nawet podczas ceremonii ślubnej, cały czas zastanawiając się, czy wszystko wyjdzie tak jak powinno. Moim zdaniem organizator ślubów jest mądrzejszym rozwiązaniem od sięgania po raz kolejny po tabletki uspakajające.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.