Novia Bridal Boutique

Opinie

Suknia spisała się idealnie 🙂 wygodna, wspaniała i piękna 🙂 na sesji w plenerze też dała rade, mimo kurzu, deszczu i wiatru:D Bardzo, bardzo dziękuję wszystkim Paniom za pomoc, profesjonalną obsługę a jednocześnie przemiłą atmosferę, każda wizyta w salonie to była wielka przyjemność i dużo pozytywnych emocji i wzruszeń:) to moje jedne z najmilszych chwil z całych przygotowywań ślubnych.

P.S. Mąż też był zachwycony 🙂

Odwiedziłam wiele salonów sukien ślubnych, ale tylko w WhiteRoses znalazłam to czego szukałam. Wysoka jakość materiału i ogromny wybór fasonów zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie. Plusem jest także niezwykle miła obsługa, której w pełni można zaufać w doradztwie. Dzięki Wam Drogie Panie wybór sukni był strzałem w "10"- piękna, a przede wszystkim wygodna. Suknią zachwyceni byli goście a przede wszystkim mój mąż- co dla Panny Młodej jest priorytetem. Jeszcze raz dziękuję Wam, a Pannom Młodym gorąco polecam!

Marcelina Barchańska

Marcelina Barchańska

W centrum ślubnym White Roses kupiłam moja wymarzoną suknię ślubną, Dziewczyny są profesjonalistkami. Gorąco polecam wszystkim!!!, mocno na PLUS!!! znajdziecie wszystkiego, czego potrzebujecie, każdy dodatek do sukni i całego wesela: zaproszenia, buty, biżuterię, samochód, fotografa, makijażystkę, florystkę, no i rewelacyjnego DJ. Zorganizują wszystko, spokojnie można denerwować się teściową, w czym będzie ubrana 🙂 W moim przypadku, granatowe dodatki do sukni były rewelacyjne!!! wszyscy goście byli pod ogromnym wrażeniem.

Justyna Kołaczek

Jest taki moment w życiu kobiety, kiedy chcemy wyglądać najpiękniej jak tylko jest to możliwe - ŚLUB 🙂 Wiąże się z to wieloma długimi poszukiwaniami tej jedynej wymarzonej sukni 🙂 Pierwszy raz swoją suknię znalazłam właśnie na stronie internetowej Centrum WhiteRoses. Od pierwszego wejrzenia zakochałam się w niej na zdjęciu 🙂 (…) Wizyta w Centrum Ślubnym jest jak najmilszym wspomnieniem z przymiarek i dobierania dodatków, a to głównie za sprawą Pań które pomagały mi we wszystkim z szczerością i przede wszystkim szerokim uśmiechem, co sprawiło, że były to bardzo miłe chwile spędzone podczas wszystkich przymiarek. Za to serdecznie chce Wam, myślę że mogę Panie nazwać wzorowymi konsultantkami 🙂

Zdecydowałam się na kupno sukni w Centrum WhiteRoses nie tylko dla tego, że suknia była przepiękna, ale dlatego też, że są tam ludzie którym widać, że kochają to co robią i potrafią zadbać o pewność przyszłej Panny Młodej. Dla porównania: Byłam jeszcze w kilku salonach gdzie spotkałam się z różną obsługą. Utkwiła mi negatywnie jedna Pani, która pomimo iż suknie w tym salonie były naprawdę ładne to zniechęciła mnie ona tak szybko, jak szybko weszłam do tego salonu. (…) Ja czułam się wspaniale mając koło siebie osoby, które potrafiły mi tak doradzić, bo wiem że bez tego nie wyglądałabym tak pięknie i przede wszystkim nie czułabym się tak wyjątkowa jak się czułam w tym jedynym ważnym dniu. 🙂 Dlatego z czystym sercem mogę polecić ten salon wszystkim przyszłym Pannom młodym, które podobnie jak ja wyjdą szczęśliwe i zadowolone z salonu trzymając w ręku tę wymarzoną suknię 🙂 Poza tym Centrum WhiteRoses ma bardzo szeroki wybór sukien ślubnych z różnorodnej gamy projektantów i każda nawet najbardziej niezdecydowana czy najbardziej wymagająca przyszła Panna Młoda na pewno znajdzie coś dla siebie 🙂

Jeszcze raz dziękuje Wam, Kochane Panie za pomoc 🙂

Monika Białas

Monika Białas

Witam serdecznie! Chciałabym polecić przyszłym Panią Młodym salon sukien ślubnych White Roses, ponieważ jestem pewna iż każda z Pań znajdzie tam coś dla siebie. Wybór sukien jest spory a do tego bardzo miła i sympatyczna obsługa 🙂 Panie tam pracujące z miła chęcią pomagają nam w doborze kreacji, doradzą niezdecydowanym, a w dodatku można tam też kupić dodatki do sukni tj. biżuterie, buty, welony, bieliznę czyli jednym słowem ubrać sie od "stóp do głów". Bez niepotrzebnego chodzenia "po mieście" za resztą dodatków, przez co zaoszczedzimy czas i nogi 🙂 Wrażenie jakie zrobiłam na gościach, tzn ja i moja suknia 🙂 było ogromne. Wszyscy powtarzali, że pięknie wygladam i tak też się czułam jak Kopciuszek. Naprawdę warto odwiedzić ten salon, polecam gorąco i serdecznie pozdrawiam Panie tam pracujace, bo są naprawdę świetne dzięki czemu salon również zyskuje na plus.

Marzena Kupiec (Legierska)

Marzena