Novia Bridal Boutique

Opinie

Bardzo dobry salon ślubny. Piękne suknie, przemiła i profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam ten salon.

Joanna Ludwik

Joanna Ludwik

Swoją suknię ślubną zakupiłam w Centrum Ślubnym White Roses. W salonie wybór sukien był ogromny – piękne, seksowne rybki, fasony księżniczki oraz klasyczne modele. Suknia, którą ja wybrałam była jednak bardzo nietypowa, piękna i olśniewająca! Zrobiła piorunujące wrażenie na wszystkich gościach, jednak z pewnością największe na przyszłym Mężu.

Polecam wszystkim Pannom Młodym wizytę w Centrum Ślubnym White Roses, na pewno każda z Was znajdzie w nim coś dla siebie!

Agnieszka Urban

Agnieszka Urban

Witam wszystkie przyszłe Panie Młode.
W tym roku miałam możliwość skorzystać z usług Salonu White Roses. Suknia była szyta na miare, pomimo mojego późnego terminu zamówienia zostało zrealizowane.
Suknia przyszła w terminie. Piękna, idealnie dopasowana, wszystko tak jak prosiłam. Podczas Ślubu i Wesela spisała się na złoty medal. Była bez ramiączek, a pomimo tego trzymała się idealnie.Suknia dopracowana w każdym calu.
I drogie Panie najważniejsze czułam się w tym salonie jak Księżniczka, i tak też zostałam obsłużona.Obsługa tamtych Pań byłą znakomita. Zanim trafiłam do tego salonu odwiedziłam również inne "ekskluzywne salony", które zostawiają wiele do życzenia. Polecam każdej przyszłej Pannie Młodej aby trafiła właśnie tam i tam dokonała zakupu tej jedynej wymarzonej sukni.

PAMIĘTAJCIE TEN CUDOWNY DZIEŃ JEST TYLKO RAZ W ŻYCIU

Pozdrawiam Adriana

Adriana

Jeżeli w tym wyjątkowym dniu chcesz oczarować wszystkich swoim wyglądem, wybrać najładniejszą i najodpowiedniejszą dla siebie suknię ślubną to zdecydowanie polecam salon White Roses. Twoja suknia musi być idealna pod każdym względem, z tego Jedynego Dnia nie będzie powtórki! W wyborze doskonałej sukni z pewnością pomoże Ci personel White Roses. To profesjonalistki zwracające uwagę na każdy detal, które przyszła Panna Młoda może przeoczyć. Zależy im na Twoim olśniewającym wyglądzie nie mniej niż Tobie samej.

Małgorzata Kotwicka

Małgorzata Kotwicka

1 3 4 5